
1 / 11
Nissan Juke I F15 Priekšējās arkas apdare 638601KA6A
LietotaSKU: MDV98993
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 638601KA6A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 103 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējās arkas apdare
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaApakšspārns 63842BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567
LietotaSpārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV55645
LietotaApakšspārns 63843BA60A 63843BA65A
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568
LietotaApakšspārns 63843BA60A 63843BA65A
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92488
LietotaApakšspārns 63842BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92486
LietotaApakšspārns 63843BA60A 63843BA65A
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92487











