
1 / 6
Mazda 3 I Starteris M000T91381 ZJ01A
UsedSKU: MDV72234
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | M000T91381 |
| OEM code | ZJ01A |
| Make | Mazda |
| Model | 3 I |
| Year | 2006 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | Z6 |
| Mileage | 120 889 km |
| Color | copper red / 32V |
| VIN | JMZBK14Z501815490 |
| Condition | Used |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedStarteris M000T91381
Mazda · 3 I · 2007 · 1.3L 62kW
15.15 €MDV65016
UsedStarteris ZJ01A M000T91381
Mazda · 3 I · 2008 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV74957
UsedStarteris M001T81582 SH1B
Mazda · 3 I · 2008 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV75527
UsedDzinējs Z601 Z627
Mazda · 3 I · 2007 · 1.6L 77kW
350.00 €MDV81943
UsedDzinējs Z601 Z627
Mazda · 3 I · 2008 · 1.6L 77kW
350.00 €MDV74936
UsedDzinējs Z668 Z6
Mazda · 3 I · 2006 · 1.6L 77kW
250.00 €MDV72081

