
1 / 11
Renault Clio III Rokturu komplekts 88103009260 88102003260
UsedSKU: MDV76177
111.09 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 88103009260 |
| OEM code | 88102003260 |
| Other codes | 8200906799A |
| Make | Renault |
| Model | Clio III |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 63 kW |
| Engine code | K9K 766 |
| Mileage | 186 000 km |
| Color | red / TENNJ |
| VIN | VF1BRCF0H43697553 |
| Condition | Used |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedRokturu komplekts 8200906794 0160110106
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
90.00 €MDV104713
No photo
UsedRokturu komplekts 8200906814A 8200906814
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
90.00 €MDV104486
No photo
UsedRokturu komplekts 8200906799 88104051120
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
121.19 €MDV71573
UsedRokturu komplekts 8200906814A 8201590638A
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
70.70 €MDV80221
UsedRokturu komplekts 88103009439 88102002080
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
70.70 €MDV87139
UsedRokturu komplekts 8200906799 88104051140
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
60.60 €MDV86641
