
1 / 20
Nissan Juke I F15 Priekšējais detaļu komplekts 62022BV80D 62022BV80H
UsedSKU: MDV79645
807.92 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 62022BV80D |
| OEM code | 62022BV80H |
| Other codes | 62026BV80A |
| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2016 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 89 114 km |
| Color | gray / KAD |
| VIN | SJNFCAF15U7139836 |
| Condition | Used |
Category: Front piece kit
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedApakšspārns 63842BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567
With defectsPriekšpusē bampera turētājs MT4231 62223BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV103806
UsedSpārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV55645
UsedApakšspārns 63843BA60A 63843BA65A
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568
UsedApakšspārns 63842BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92486
UsedApakšspārns 63843BA60A 63843BA65A
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92488
