
1 / 20
Nissan Juke I F15 Priekšējais detaļu komplekts 62022BV80D 62022BV80H
LietotaSKU: MDV79645
807.92 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 62022BV80D |
| OEM kods | 62022BV80H |
| Citi kodi | 62026BV80A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2016 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 89 114 km |
| Krāsa | gray / KAD |
| VIN | SJNFCAF15U7139836 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējais detaļu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaApakšspārns 63842BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567
Ar defektuPriekšpusē bampera turētājs MT4231 62223BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV103806
LietotaSpārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV55645
LietotaApakšspārns 63843BA60A 63843BA65A
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568
LietotaApakšspārns 63842BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92486
LietotaApakšspārns 63843BA60A 63843BA65A
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92488
