
1 / 8
Mini One - Cooper R50 - 53 Dzinēja vadības bloks S122237002A 7545789
UsedSKU: MDV80826
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | S122237002A |
| OEM code | 7545789 |
| Make | Mini |
| Model | One - Cooper R50 - 53 |
| Year | 2004 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | W10 B16 A |
| Mileage | 112 000 km |
| Color | black / 668 |
| VIN | WMWRC32090TG54023 |
| Condition | Used |
Category: Engine control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 10
Similar items
No photo
UsedDzinēja vadības bloks 6935645 13780410
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2003 · 1.6L 85kW
100.00 €MDV104914
UsedDzinēja vadības bloks 7525774 7520019
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2003 · 1.6L
10.10 €MDV36351
UsedDzinēja vadības bloks 7520019
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2004 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV19505
UsedDzinēja vadības bloks 7527610 K3191
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2004 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV24480
UsedDzinēja vadības bloks 7520675 7512951
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2004 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV12403
UsedDzinēja vadības bloks S118012001L K5318
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2004 · 1.6L
10.10 €MDV42092


