
1 / 6
Mazda 3 II Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) BBT161190K 40123
UsedSKU: MDV81372
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | BBT161190K |
| OEM code | 40123 |
| Other codes | K40000F18A |
| Make | Mazda |
| Model | 3 II |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 80 kW |
| Engine code | Y642 |
| Mileage | 129 000 km |
| Color | aluminum / 38P |
| VIN | JMZBL14Y201217391 |
| Condition | Used |
Category: Climate control unit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) BBT361190K
Mazda · 3 II · 2009 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV61285
UsedDzinēja vadības bloks 2797215610 275614
Mazda · 3 II · 2009 · 1.6L 77kW
89.99 €MDV60565
UsedKomforta modulis BDG867560F VP8ALF14B205JF
Mazda · 3 II · 2009 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV61903
UsedDzinēja vadības bloks 7M6112A650BC 0281015963
Mazda · 3 II · 2010 · 1.6L 80kW
47.86 €MDV66160
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi X1T85472M 675DZA
Mazda · 3 II · 2010 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV98743
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi BBM267890A 9E14
Mazda · 3 II · 2010 · 1.6L 77kW
10.00 €MDV98742








