
1 / 6
Mazda 3 II Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) BBT161190K 40123
Б/уSKU: MDV81372
10.10 €
Цена с НДС
| Код произв. | BBT161190K |
| OEM код | 40123 |
| Другие коды | K40000F18A |
| Марка | Mazda |
| Модель | 3 II |
| Год | 2010 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 80 kW |
| Код двигателя | Y642 |
| Пробег | 129 000 км |
| Цвет | aluminum / 38P |
| VIN | JMZBL14Y201217391 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) BBT361190K
Mazda · 3 II · 2009 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV61285
Б/уDzinēja vadības bloks 2797215610 275614
Mazda · 3 II · 2009 · 1.6L 77kW
89.99 €MDV60565
Б/уKomforta modulis BDG867560F VP8ALF14B205JF
Mazda · 3 II · 2009 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV61903
Б/уDzinēja vadības bloks 7M6112A650BC 0281015963
Mazda · 3 II · 2010 · 1.6L 80kW
47.86 €MDV66160
Б/уCitu veidu vadības bloki / moduļi X1T85472M 675DZA
Mazda · 3 II · 2010 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV98743
Б/уCitu veidu vadības bloki / moduļi BBM267890A 9E14
Mazda · 3 II · 2010 · 1.6L 77kW
10.00 €MDV98742








