
1 / 12
Opel Astra K Stūre 34258849A 34277985A
UsedSKU: MDV83069
70.70 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 34258849A |
| OEM code | 34277985A |
| Other codes | 39058750 |
| Make | Opel |
| Model | Astra K |
| Year | 2020 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 107 kW |
| Engine code | F12SHR |
| Mileage | 33 974 km |
| Color | absolute red / 50S |
| VIN | W0VBF6EW8LG063498 |
| Condition | Used |
Category: Steering wheel
Donor vehicle photos

1 / 18
Similar items
UsedStūre 34210939A
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
47.86 €MDV34150
UsedRokturu komplekts
Opel · Astra K · 2020 · 1.2L 107kW
15.15 €MDV86275
UsedSānu gaisa režģis 421283275 13377234
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
5.00 €MDV33670
UsedSānu gaisa režģis 421283275 13406707
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
5.00 €MDV33671
UsedSānu gaisa režģis 421283275 13406706
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
5.00 €MDV33672
UsedSānu gaisa režģis 421283275 13377235
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
5.00 €MDV33673










