
1 / 5
Nissan Qashqai Kvēlsveču relejs 8200558438A RCS812
UsedSKU: MDV84001
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8200558438A |
| OEM code | RCS812 |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 126 000 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2423772 |
| Condition | Used |
Category: Glow plug pre-heat relay
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedKvēlsveču relejs RCSF812 RCS812
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
5.00 €MDV100248
No photo
UsedDrošības jostu brīdinājuma relejs
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
20.00 €MDV96919
UsedCita veida releji 24330C9900 252309F915
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
5.00 €MDV97512
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254
UsedDzinēja vadu instalācija 24011BB50A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
50.00 €MDV106425







