
1 / 7
Nissan Qashqai Apakšspārns 63841br20a 128869
UsedSKU: MDV89403
30.29 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 63841br20a |
| OEM code | 128869 |
| Other codes | 64839JD00A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 126 000 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2423772 |
| Condition | Used |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedApakšspārns 63841EY10A 63843EE10A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92558
UsedApakšspārns 63841BR00A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV92540
UsedApakšspārns 63841EY10A
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV92550
UsedApakšspārns 63840eY10A
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
25.25 €MDV92551
UsedApakšspārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92545
UsedApakšspārns 63840BR00A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L
30.29 €MDV92472






