
1 / 6
Seat Toledo IV (NH) Eļļas līmeņa mērāmais 04L103634A 04L115611C
UsedSKU: MDV84540
60.60 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 04L103634A |
| OEM code | 04L115611C |
| Make | Seat |
| Model | Toledo IV (NH) |
| Year | 2018 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | CXMA |
| Mileage | 181 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | VSSZZZNHZH1019951 |
| Condition | Used |
Category: Oil level dip stick
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedEļļas filtra turētājs / dzesētājs 03N115389B
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV84519
UsedVakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas) CAYC
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
30.29 €MDV77024
UsedGalva CAYC 03L101B231112
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
201.98 €MDV77000
UsedVirzulis ar klani CXMA
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
30.29 €MDV84415
UsedĢenerators 04L903021G F000BL08X6
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
45.44 €MDV84398
UsedEļļas sūknis 04L145208 04l145208h
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
60.60 €MDV84399







