
1 / 20
Audi A5 Sportback 8TA Centrālā konsole 8K0864981F 8K0971178A
UsedSKU: MDV85815
60.60 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8K0864981F |
| OEM code | 8K0971178A |
| Make | Audi |
| Model | A5 Sportback 8TA |
| Year | 2009 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 132 kW |
| Engine code | CDNB |
| Mileage | 115 000 km |
| Color | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8T3AA009686 |
| Condition | Used |
Category: Center console
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedStūre
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 3.0L 176kW
100.99 €MDV85899
UsedStūre
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
201.98 €MDV85066
UsedStūre
Audi · A5 Sportback 8TA · 2007 · 2.7L 140kW
80.00 €MDV100419
UsedPelnutrauks 8K0857951
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV85816
UsedDzinējs CAMA
Audi · A5 Sportback 8TA · 2007 · 2.7L 140kW
500.00 €MDV101469
UsedMehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba LLS GB4301453C
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
70.70 €MDV83677









