
1 / 20
Renault Scenic III - Grand scenic III Aizdedzes ECU komplekts S180057143A 237101478R
UsedSKU: MDV86996
201.98 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | S180057143A |
| OEM code | 237101478R |
| Other codes | 237100037R |
| Make | Renault |
| Model | Scenic III - Grand scenic III |
| Year | 2011 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 836 |
| Mileage | 133 000 km |
| Color | brown / TECNB |
| VIN | VF1JZ1GB644891656 |
| Condition | Used |
Category: Engine ECU kit and lock set
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAizdedzes ECU komplekts 0281018659 237101074R
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.6L 96kW
90.89 €MDV81225
UsedAizdedzes ECU komplekts 237100777R S180067109
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
121.19 €MDV82463
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi 284B17882R 706225398
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L
10.00 €MDV106163
UsedRokas bremžu vadības modulis 285F28650R 32620201
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L
40.00 €MDV106142
No photo
UsedKomforta modulis S180098201 284B12041R
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104935
No photo
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 281150743R 7641104391
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
40.00 €MDV105052











