
1 / 6
Volkswagen Golf Plus Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7N0907426K 5HB00975150
UsedSKU: MDV91455
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 7N0907426K |
| OEM code | 5HB00975150 |
| Make | Volkswagen |
| Model | Golf Plus |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 53 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZBW561478 |
| Condition | Used |
Category: Climate control unit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV64690
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV15152
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB 5HB00975120
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV38454
UsedDzinēja vadības bloks 03G906021KQ 0281013233
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV95104
UsedKomforta modulis 1K0959433AK
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV13982
No photo
UsedPārnesumkārbas vadības bloks 09G927750BE H68S0851
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.6L
50.50 €MDV70681


