
1 / 6
Volkswagen Golf Plus Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7N0907426K 5HB00975150
Б/уSKU: MDV91455
10.10 €
Цена с НДС
| Код произв. | 7N0907426K |
| OEM код | 5HB00975150 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf Plus |
| Год | 2011 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 77 kW |
| Код двигателя | CAYC |
| Пробег | 53 000 км |
| Цвет | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZBW561478 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV64690
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV15152
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB 5HB00975120
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV38454
Б/уDzinēja vadības bloks 03G906021KQ 0281013233
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV95104
Б/уKomforta modulis 1K0959433AK
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV13982
Нет фото
Б/уPārnesumkārbas vadības bloks 09G927750BE H68S0851
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.6L
50.50 €MDV70681


