
1 / 8
Audi A4 S4 B8 8K Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043AF A2C53345978
UsedSKU: MDV91553
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8T2820043AF |
| OEM code | A2C53345978 |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2009 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 196 844 km |
| Color | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Condition | Used |
Category: Climate control unit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043AF A2C53345978
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8K2820043M
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV18160
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S A2C53307437
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV97331
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043N A2C53284585
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.7L 140kW
5.00 €MDV64893
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043AF
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
5.00 €MDV17777




