
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K Dzinēja pārsega skaņas izolācija
UsedSKU: MDV95923
10.00 €
Price incl. VAT
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2009 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 196 844 km |
| Color | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Condition | Used |
Category: Engine bonnet/hood sound/heat insulation
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedPriekšpusē bampera turētājs 8K0807283
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV103747
UsedApakšspārns 8K0821171N H0110D0
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
50.00 €MDV103340
UsedPriekšējais detaļu komplekts 8K0145805P 8K0805594J
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
500.00 €MDV103013
UsedPriekšpusē bampera turētājs 8K0807283
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101457
UsedPriekšpusē bampera turētājs 8K0807284
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101455
UsedPlusa vadu savienošanas mezgls B0101179 4F0915519
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106475




