
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K Dzinēja pārsega skaņas izolācija
LietotaSKU: MDV95923
10.00 €
Cena ar PVN
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 196 844 km |
| Krāsa | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPriekšpusē bampera turētājs 8K0807283
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV103747
LietotaApakšspārns 8K0821171N H0110D0
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
50.00 €MDV103340
LietotaPriekšējais detaļu komplekts 8K0145805P 8K0805594J
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
500.00 €MDV103013
LietotaPriekšpusē bampera turētājs 8K0807283
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101457
LietotaPriekšpusē bampera turētājs 8K0807284
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101455
LietotaRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270




