
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Б/уSKU: MDV95923
10.00 €
Цена с НДС
| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2009 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 105 kW |
| Код двигателя | CAGA |
| Пробег | 196 844 км |
| Цвет | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Звукоизоляция капота двигателя
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уPriekšpusē bampera turētājs 8K0807283
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV103747
Б/уApakšspārns 8K0821171N H0110D0
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
50.00 €MDV103340
Б/уPriekšējais detaļu komplekts 8K0145805P 8K0805594J
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
500.00 €MDV103013
Б/уPriekšpusē bampera turētājs 8K0807283
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101457
Б/уPriekšpusē bampera turētājs 8K0807284
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101455
Б/уPapildu bremžu signāla lukturis 8K9945097
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
20.00 €MDV106372




