
1 / 6
Audi A4 S4 B8 8K Ekrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603E
Б/уSKU: MDV91671
15.15 €
Цена с НДС
| Код произв. | 8T0919603E |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2009 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 105 kW |
| Код двигателя | CAGA |
| Пробег | 196 844 км |
| Цвет | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Экран/ дисплей / маленький экран
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
25.00 €MDV105913
Нет фото
Б/уEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603F A1896113CA
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
Б/уRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
Б/уZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
Нет фото
Б/уKomforta modulis 8K0907063N 09029001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073




