
1 / 17
Nissan Qashqai Aizdedzes ECU komplekts 23710JD59C S180033107A
UsedSKU: MDV92299
90.89 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 23710JD59C |
| OEM code | S180033107A |
| Other codes | 284B2JD02E |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 282 |
| Mileage | 159 889 km |
| Color | red / Z10 |
| VIN | SJNFCAJ10U1449915 |
| Condition | Used |
Category: Engine ECU kit and lock set
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAizdedzes ECU komplekts S180033108A 24810BR30C
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
110.00 €MDV106231
UsedAizdedzes ECU komplekts S180033107 284B2JD02E
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV89885
UsedAizdedzes ECU komplekts MEC940240 284B2BR00A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
100.00 €MDV100232
UsedAizdedzes ECU komplekts 23710BR30A S180033108A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
110.00 €MDV98000
UsedAizdedzes ECU komplekts 237104ED0C EMS3155
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
160.00 €MDV97381
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345







