
1 / 7
Seat Leon (5F) Solenoīda vārsts 1K0906627B 4011464A
UsedSKU: MDV95795
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1K0906627B |
| OEM code | 4011464A |
| Other codes | 4718201 |
| Make | Seat |
| Model | Leon (5F) |
| Year | 2019 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | DGTE |
| Mileage | 173 550 km |
| Color | сandyweiss / LB9A |
| VIN | VSSZZZ5FZKR075050 |
| Condition | Used |
Category: Turbo solenoid valve
Donor vehicle photos

1 / 13
Similar items
UsedTurbīna 8476710004 WBD00385R
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
120.00 €MDV95802
UsedEļļas sūknis 04L145208T 250119
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
80.00 €MDV95793
UsedVārstu vāks 04L103475A
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
40.00 €MDV95824
UsedVirzulis ar klani DGTE
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
45.00 €MDV95801
UsedSadales vārpstas skriemelis / "Vanos" 04L109105
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
10.00 €MDV95830
UsedVirzulis ar klani DGTE
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
45.00 €MDV95780










