
1 / 8
Ford Mondeo Mk III Degvielas sūknis 6S7Q9B395AB R9044Z130A
UsedSKU: MDV96746
100.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6S7Q9B395AB |
| OEM code | R9044Z130A |
| Other codes | 9303108A |
| Make | Ford |
| Model | Mondeo Mk III |
| Year | 2006 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 114 kW |
| Engine code | QJBA |
| Mileage | 209 000 km |
| Color | blue print / H2 |
| VIN | WF0WXXGBBW6P66641 |
| Condition | Used |
Category: Fuel injection high pressure pump
Donor vehicle photos

1 / 15
Similar items
UsedDegvielas maģistrālā caurule 2S7Q9D280AE K5274
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV42408
UsedSprausla (-i) 4AF2B916 FC5EA46D
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
60.60 €MDV70565
UsedSprausla (-i) RM4S7QB0 468AB355
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
60.60 €MDV70572
UsedDegvielas maģistrālā caurule 2S7Q9D280AE R9144Z050B
Ford · Mondeo Mk III · 2004 · 2.0L 85kW
10.10 €MDV4138
UsedSprausla (-i) 5S7Q9K546AB 0652AY13F73
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.2L 114kW
30.00 €MDV104076
UsedSprausla (-i) 5S7Q9K546AB 2841FB6039E11
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.2L 114kW
60.00 €MDV104074




