
1 / 4
Audi TT Mk1 Augstsprieguma spole (aizdedzei) GN10236 KX28A
UsedSKU: MDV97097
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | GN10236 |
| OEM code | KX28A |
| Make | Audi |
| Model | TT Mk1 |
| Year | 2001 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 165 kW |
| Engine code | BAM |
| Mileage | 175 000 km |
| Color | silbersee / LY7W |
| VIN | TRUZZZ8N821003538 |
| Condition | Used |
Category: High voltage ignition coil
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedAugstsprieguma spole (aizdedzei) 06B905115R K1346
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV29612
UsedAugstsprieguma spole (aizdedzei) 06B905115R 2432ESV
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV29615
UsedAugstsprieguma spole (aizdedzei) GN10236 KX21K
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV29613
UsedAugstsprieguma spole (aizdedzei) GN10236 KX28A
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV97099
UsedAugstsprieguma spole (aizdedzei) GN10236 KX28A
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV97102
UsedDegvielas maģistrālā caurule 06A133681B
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L
40.00 €MDV104341



