
1 / 8
Volkswagen Golf VI Apakšējais režģis (trīsdaļīgs) 5K0853665A
UsedSKU: MDV98323
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 5K0853665A |
| Make | Volkswagen |
| Model | Golf VI |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 59 kW |
| Engine code | CGGA |
| Mileage | 129 842 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZAW304012 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper lower grill
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Volkswagen · Golf VI · 2010 · 1.6L 77kW
25.25 €MDV63767
UsedPriekšējais bamperis
Volkswagen · Golf VI · 2011 · 1.4L 90kW
50.50 €MDV58802
UsedPriekšējais bamperis 5K0807221 55D30114
Volkswagen · Golf VI · 2012 · 1.6L 77kW
50.50 €MDV30483
UsedVilkšanas cilpas vāciņš 1K9807241A K4693
Volkswagen · Golf VI · 2012 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV38734
UsedPriekšējais bamperis
Volkswagen · Golf VI · 2010 · 1.6L 77kW
50.00 €MDV103961
UsedPriekšējais bamperis
Volkswagen · Golf VI · 2009 · 2.0L 103kW
70.00 €MDV103973








