
1 / 9
Volkswagen Golf VI Apakšējā bampera daļa (lūpa) 5K0805903A
UsedSKU: MDV98350
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 5K0805903A |
| Make | Volkswagen |
| Model | Golf VI |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 59 kW |
| Engine code | CGGA |
| Mileage | 129 842 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZAW304012 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper lip
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedApakšējā bampera daļa (lūpa) 5K0805903A
Volkswagen · Golf VI · 2010 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV98734
UsedApakšējā bampera daļa (lūpa) 5K0805903 5K0805903A
Volkswagen · Golf VI · 2009 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV98374
UsedPriekšējais bamperis
Volkswagen · Golf VI · 2011 · 1.4L 90kW
50.50 €MDV58802
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Volkswagen · Golf VI · 2010 · 1.6L 77kW
25.25 €MDV63767
UsedPriekšējais bamperis 5K0807221 55D30114
Volkswagen · Golf VI · 2012 · 1.6L 77kW
50.50 €MDV30483
UsedVilkšanas cilpas vāciņš 1K9807241A K4693
Volkswagen · Golf VI · 2012 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV38734








