
1 / 10
Audi A6 Allroad C6 Rokturu komplekts 4F0953549D 4E0953541A
LietotaSKU: MDV104509
20.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 4F0953549D |
| OEM kods | 4E0953541A |
| Citi kodi | 4F0910549A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A6 Allroad C6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 176 kW |
| Dzinēja kods | CDYA |
| Nobraukums | 125 703 km |
| Krāsa | kondorgrau / LY7E |
| VIN | WAUZZZ4F9AN044399 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 14
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaAizmugurējā pārsega pievilcējs 4F9827383C 191109
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104493
Nav foto
LietotaMultimediju kontrolieris 4F2919611H 900251900005
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
40.00 €MDV104488
Nav foto
LietotaGateway vadības modulis 4F0907468N 404476
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104097
Nav foto
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
30.00 €MDV104468
Nav foto
LietotaESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 4F0907637A 7017980
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
20.00 €MDV104095
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 4F2820043AA 4F0910043B
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104478











