
1 / 10
Audi A6 Allroad C6 Rokturu komplekts 4F0953549D 4E0953541A
Б/уSKU: MDV104509
20.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 4F0953549D |
| OEM код | 4E0953541A |
| Другие коды | 4F0910549A |
| Марка | Audi |
| Модель | A6 Allroad C6 |
| Год | 2009 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.0L 176 kW |
| Код двигателя | CDYA |
| Пробег | 125 703 км |
| Цвет | kondorgrau / LY7E |
| VIN | WAUZZZ4F9AN044399 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Комплект ручек
Фото донорского авто

1 / 14
Похожие товары
Нет фото
Б/уAizmugurējā pārsega pievilcējs 4F9827383C 191109
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104493
Нет фото
Б/уMultimediju kontrolieris 4F2919611H 900251900005
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
40.00 €MDV104488
Нет фото
Б/уGateway vadības modulis 4F0907468N 404476
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104097
Нет фото
Б/уAizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
30.00 €MDV104468
Нет фото
Б/уESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 4F0907637A 7017980
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
20.00 €MDV104095
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 4F2820043AA 4F0910043B
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104478











