
1 / 10
Audi A6 Allroad C6 Rokturu komplekts 4F0953549D 4E0953541A
UsedSKU: MDV104509
20.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 4F0953549D |
| OEM code | 4E0953541A |
| Other codes | 4F0910549A |
| Make | Audi |
| Model | A6 Allroad C6 |
| Year | 2009 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 176 kW |
| Engine code | CDYA |
| Mileage | 125 703 km |
| Color | kondorgrau / LY7E |
| VIN | WAUZZZ4F9AN044399 |
| Condition | Used |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 14
Similar items
No photo
UsedAizmugurējā pārsega pievilcējs 4F9827383C 191109
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104493
No photo
UsedMultimediju kontrolieris 4F2919611H 900251900005
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
40.00 €MDV104488
No photo
UsedGateway vadības modulis 4F0907468N 404476
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104097
No photo
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
30.00 €MDV104468
No photo
UsedESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 4F0907637A 7017980
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
20.00 €MDV104095
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 4F2820043AA 4F0910043B
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104478











