
1 / 7
Mazda 6 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) H12A1AV4HE HFC134A
LietotaSKU: MDV105202
45.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | H12A1AV4HE |
| OEM kods | HFC134A |
| Citi kodi | H1106991 |
| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 132 kW |
| Dzinēja kods | R2AA |
| Nobraukums | 142 492 km |
| Krāsa | crystal white / 34K |
| VIN | JMZGHA4A611489124 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) Z0004399A Z0004400A
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
25.25 €MDV81390
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) F500AUCAA02 FD46XG100CC
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
30.00 €MDV96606
LietotaGaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums R2AA15810 S5227
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV51719
LietotaGaisa kondicioniera caurulīte (-es) / šļūtene (-es) HFC1348
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L
10.10 €MDV53680
Nav foto
LietotaMazā radiatora ventilatora reostats PM010010B
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72160
LietotaElektrisks radiatoru ventilators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
20.20 €MDV71603










