
1 / 7
Mazda 6 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) H12A1AV4HE HFC134A
UsedSKU: MDV105202
45.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | H12A1AV4HE |
| OEM code | HFC134A |
| Other codes | H1106991 |
| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2012 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 132 kW |
| Engine code | R2AA |
| Mileage | 142 492 km |
| Color | crystal white / 34K |
| VIN | JMZGHA4A611489124 |
| Condition | Used |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) Z0004399A Z0004400A
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
25.25 €MDV81390
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) F500AUCAA02 FD46XG100CC
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
30.00 €MDV96606
UsedGaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums R2AA15810 S5227
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV51719
UsedGaisa kondicioniera caurulīte (-es) / šļūtene (-es) HFC1348
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L
10.10 €MDV53680
No photo
UsedMazā radiatora ventilatora reostats PM010010B
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72160
UsedElektrisks radiatoru ventilators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
20.20 €MDV71603










