
1 / 9
Honda Civic Rokturu komplekts 35250S6AG033M1 F000143A
LietotaSKU: MDV105927
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 35250S6AG033M1 |
| OEM kods | F000143A |
| Citi kodi | 35250S6A |
| Marka | Honda |
| Modelis | Civic |
| Gads | 2005 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 81 kW |
| Dzinēja kods | D16V1 |
| Nobraukums | 124 000 km |
| Krāsa | cosmic gray / NH674P |
| VIN | SHHEU87705U417795 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaRokturu komplekts K5004 35250SMG
Honda · Civic · 2009 · 2.2L 103kW
15.15 €MDV35975
LietotaRokturu komplekts 35250SMGS410M1 35250SMGS410
Honda · Civic · 2007 · 1.8L 103kW
15.00 €MDV60392
LietotaRokturu komplekts 35250S6AG033M1
Honda · Civic · 2004 · 2.0L 119kW
10.10 €MDV17841
LietotaRokturu komplekts 35250SMGE221M1 K5515
Honda · Civic · 2007 · 2.2L 103kW
15.15 €MDV42964
LietotaRokturu komplekts M29843 M31113
Honda · Civic · 2007 · 1.3L 1kW
10.10 €MDV13859
LietotaRokturu komplekts K3237
Honda · Civic · 2001 · 1.7L 92kW
10.10 €MDV24175



