
1 / 9
Honda Civic Rokturu komplekts 35250S6AG033M1 F000143A
UsedSKU: MDV105927
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 35250S6AG033M1 |
| OEM code | F000143A |
| Other codes | 35250S6A |
| Make | Honda |
| Model | Civic |
| Year | 2005 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 81 kW |
| Engine code | D16V1 |
| Mileage | 124 000 km |
| Color | cosmic gray / NH674P |
| VIN | SHHEU87705U417795 |
| Condition | Used |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedRokturu komplekts K5004 35250SMG
Honda · Civic · 2009 · 2.2L 103kW
15.15 €MDV35975
UsedRokturu komplekts 35250SMGS410M1 35250SMGS410
Honda · Civic · 2007 · 1.8L 103kW
15.00 €MDV60392
UsedRokturu komplekts 35250S6AG033M1
Honda · Civic · 2004 · 2.0L 119kW
10.10 €MDV17841
UsedRokturu komplekts 35250SMGE221M1 K5515
Honda · Civic · 2007 · 2.2L 103kW
15.15 €MDV42964
UsedRokturu komplekts M29843 M31113
Honda · Civic · 2007 · 1.3L 1kW
10.10 €MDV13859
UsedRokturu komplekts K3237
Honda · Civic · 2001 · 1.7L 92kW
10.10 €MDV24175



