
1 / 6
Renault Kangoo II Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 8200874705A 8200875380
LietotaSKU: MDV107146
30.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8200874705A |
| OEM kods | 8200875380 |
| Citi kodi | 8200874705A |
| Marka | Renault |
| Modelis | Kangoo II |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Komerciāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 63 kW |
| Dzinēja kods | K9K 802 |
| Nobraukums | 84 862 km |
| Krāsa | gris sideral / TEB64 |
| VIN | VF1FW0BB540854007 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 1085605S01
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
10.10 €MDV75965
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 8200874705 8200875380
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 86kW
30.29 €MDV87401
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 144608356R 1085601S01
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
10.10 €MDV75972
LietotaDroseļvārsts 161A09794R 065410473
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
10.10 €MDV75959
LietotaŠļūtene (-es) / caurule (-es) 165765493R 101450
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
5.00 €MDV75938
LietotaSprausla (-i) 0445110485 H8201108033
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
30.29 €MDV75445






