
1 / 6
Renault Kangoo II Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 8200874705A 8200875380
UsedSKU: MDV107146
30.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8200874705A |
| OEM code | 8200875380 |
| Other codes | 8200874705A |
| Make | Renault |
| Model | Kangoo II |
| Year | 2009 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 63 kW |
| Engine code | K9K 802 |
| Mileage | 84 862 km |
| Color | gris sideral / TEB64 |
| VIN | VF1FW0BB540854007 |
| Condition | Used |
Category: Intercooler hose/pipe
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 1085605S01
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
10.10 €MDV75965
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 8200874705 8200875380
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 86kW
30.29 €MDV87401
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 144608356R 1085601S01
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
10.10 €MDV75972
UsedDroseļvārsts 161A09794R 065410473
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
10.10 €MDV75959
UsedŠļūtene (-es) / caurule (-es) 165765493R 101450
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
5.00 €MDV75938
UsedSprausla (-i) 0445110485 H8201108033
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
30.29 €MDV75445






