
1 / 7
Ford Focus Aizmugurējais lukturis virsbūvē 4M5113404A 4M5113404A
LietotaSKU: MDV11988
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 4M5113404A |
| OEM kods | 4M5113404A |
| Citi kodi | K1505 |
| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2005 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 85 kW |
| Nobraukums | 180 000 km |
| VIN | 12334667 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Līdzīgas preces
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
30.29 €MDV49338
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
30.29 €MDV49339
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē 4M5113405B 6M5113405A
Ford · Focus · 2013 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV36884
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē 1180611807 2201R02
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
15.15 €MDV55851
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē S102S0 1180611807
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
15.15 €MDV55849
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē 1130611807 RS102S102
Ford · Focus · 2009 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV58930











