
1 / 7
Ford Focus Aizmugurējais lukturis virsbūvē 4M5113404A 4M5113404A
UsedSKU: MDV11988
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 4M5113404A |
| OEM code | 4M5113404A |
| Other codes | K1505 |
| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2005 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 85 kW |
| Mileage | 180 000 km |
| VIN | 12334667 |
| Condition | Used |
Category: Rear/tail lights
Similar items
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
30.29 €MDV49338
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
30.29 €MDV49339
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 4M5113405B 6M5113405A
Ford · Focus · 2013 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV36884
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 1180611807 2201R02
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
15.15 €MDV55851
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē S102S0 1180611807
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
15.15 €MDV55849
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 1130611807 RS102S102
Ford · Focus · 2009 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV58930











