
1 / 7
Ford Focus Aizmugurējais lukturis virsbūvē 4M5113404A 4M5113404A
Б/уSKU: MDV11988
10.10 €
Цена с НДС
| Код произв. | 4M5113404A |
| OEM код | 4M5113404A |
| Другие коды | K1505 |
| Марка | Ford |
| Модель | Focus |
| Год | 2005 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.8L 85 kW |
| Пробег | 180 000 км |
| VIN | 12334667 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Задний фонарь в кузове
Похожие товары
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
30.29 €MDV49339
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
30.29 €MDV49338
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē 4M5113405B 6M5113405A
Ford · Focus · 2013 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV36884
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē 1180611807 2201R02
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
15.15 €MDV55851
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē S102S0 1180611807
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
15.15 €MDV55849
Б/уAizmugurējais lukturis virsbūvē RS1025102 1180611807
Ford · Focus · 2009 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV58932











