
1 / 3
Nissan Note (E11) Citu veidu vadības bloki / moduļi 285E09U02A 285E09U02A
LietotaSKU: MDV12347
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 285E09U02A |
| OEM kods | 285E09U02A |
| Citi kodi | K1059 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Note (E11) |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 62 kW |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Citu veidu vadības bloki / moduļi
Līdzīgas preces
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 30405AB1846 T1008825X
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
25.00 €MDV106130
LietotaDzinēja vadības bloks 237100875R 237101689R
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
10.00 €MDV106172
Nav foto
LietotaKomforta modulis 284B2EM01E 00185231
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
70.00 €MDV104738
LietotaDzinēja vadības bloks MEC37510
Nissan · Note (E11) · 2007 · 1.4L
10.10 €MDV88146
Nav foto
LietotaParkošanas (PDC) vadības bloks 28532BH00C 2723
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.4L
35.34 €MDV90713
LietotaDzinēja vadības bloks MEC37510
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.4L 65kW
10.10 €MDV58425

