
1 / 3
Nissan Note (E11) Citu veidu vadības bloki / moduļi 285E09U02A 285E09U02A
UsedSKU: MDV12347
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 285E09U02A |
| OEM code | 285E09U02A |
| Other codes | K1059 |
| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 62 kW |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Other control units/modules
Similar items
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi 30405AB1846 T1008825X
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
25.00 €MDV106130
UsedDzinēja vadības bloks 237100875R 237101689R
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
10.00 €MDV106172
No photo
UsedKomforta modulis 284B2EM01E 00185231
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
70.00 €MDV104738
UsedDzinēja vadības bloks MEC37510
Nissan · Note (E11) · 2007 · 1.4L
10.10 €MDV88146
No photo
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 28532BH00C 2723
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.4L
35.34 €MDV90713
UsedDzinēja vadības bloks MEC37510
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.4L 65kW
10.10 €MDV58425

