
1 / 6
Mazda 6 Komforta modulis GES267560A VPAALF14B205DJ
LietotaSKU: MDV20755
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | GES267560A |
| OEM kods | VPAALF14B205DJ |
| Citi kodi | K40001G18A |
| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 130 kW |
| Nobraukums | 0 km |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Komforta modulis
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaKomforta modulis GES267560A VPAALF14B205DJ
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72024
Nav foto
LietotaKomforta modulis GR1L67560B 06L20
Mazda · 6 · 2005 · 2.0L
141.38 €MDV71972
LietotaKomforta modulis GES267560A
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.00 €MDV78819
Nav foto
LietotaStūres pastiprinātāja vadības bloks GS1D67880H Q1T40774M
Mazda · 6 · 2012 · 1.8L
30.00 €MDV104424
LietotaDzinēja vadības bloks R2BG18881C 2757000202
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV78203
LietotaDzinēja vadības bloks LFH118881E
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
20.20 €MDV19653


