
1 / 6
Mazda 6 Komforta modulis GES267560A VPAALF14B205DJ
UsedSKU: MDV20755
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | GES267560A |
| OEM code | VPAALF14B205DJ |
| Other codes | K40001G18A |
| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 130 kW |
| Mileage | 0 km |
| Condition | Used |
Category: Comfort/convenience module
Similar items
No photo
UsedKomforta modulis GES267560A VPAALF14B205DJ
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72024
No photo
UsedKomforta modulis GR1L67560B 06L20
Mazda · 6 · 2005 · 2.0L
141.38 €MDV71972
UsedKomforta modulis GES267560A
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.00 €MDV78819
No photo
UsedStūres pastiprinātāja vadības bloks GS1D67880H Q1T40774M
Mazda · 6 · 2012 · 1.8L
30.00 €MDV104424
UsedDzinēja vadības bloks R2BG18881C 2757000202
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV78203
UsedDzinēja vadības bloks LFH118881E
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
20.20 €MDV19653


