
1 / 9
Citroen Berlingo Gaisa ieplūdes kanāla detaļas 3507101009A K3080
LietotaSKU: MDV25583
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 3507101009A |
| OEM kods | K3080 |
| Marka | Citroen |
| Modelis | Berlingo |
| Gads | 1997 |
| Virsbūve | Komerciāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 43 kW |
| Dzinēja kods | A9A (XUD7) |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Līdzīgas preces
LietotaDroseļvārsts
Citroen · Berlingo · 1997 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV17884
LietotaŠļūtene (-es) / caurule (-es)
Citroen · Berlingo · 2015 · 1.6L 68kW
10.10 €MDV17274
LietotaIeplūdes kolektors 9684941780 993390
Citroen · Berlingo · 2010 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV58491
LietotaŠļūtene (-es) / caurule (-es) 9674942380
Citroen · Berlingo · 2015 · 1.6L 68kW
10.10 €MDV16447
LietotaDroseļvārsts 9660030580
Citroen · Berlingo · 2007 · 1.6L 66kW
20.20 €MDV3560
LietotaGaisa plūsmas mērītājs 9629471080 K3843
Citroen · Berlingo · 2003 · 2.0L 66kW
10.10 €MDV28896