
1 / 9
Citroen Berlingo Gaisa ieplūdes kanāla detaļas 3507101009A K3080
UsedSKU: MDV25583
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 3507101009A |
| OEM code | K3080 |
| Make | Citroen |
| Model | Berlingo |
| Year | 1997 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 43 kW |
| Engine code | A9A (XUD7) |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Air intake duct part
Similar items
UsedDroseļvārsts
Citroen · Berlingo · 1997 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV17884
UsedŠļūtene (-es) / caurule (-es)
Citroen · Berlingo · 2015 · 1.6L 68kW
10.10 €MDV17274
UsedIeplūdes kolektors 9684941780 993390
Citroen · Berlingo · 2010 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV58491
UsedŠļūtene (-es) / caurule (-es) 9674942380
Citroen · Berlingo · 2015 · 1.6L 68kW
10.10 €MDV16447
UsedDroseļvārsts 9660030580
Citroen · Berlingo · 2007 · 1.6L 66kW
20.20 €MDV3560
UsedGaisa plūsmas mērītājs 9629471080 K3843
Citroen · Berlingo · 2003 · 2.0L 66kW
10.10 €MDV28896