
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K Dzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins 4G0199308K K1958
LietotaSKU: MDV25806
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 4G0199308K |
| OEM kods | K1958 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 180 kW |
| Dzinēja kods | CDUC |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins
Līdzīgas preces
LietotaDzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins 8K0199307BH K1958
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV25814
LietotaDzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV26889
LietotaDzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins 8K0199307 K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV26881
LietotaDzinējs CJCB
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
1500.00 €MDV89545
LietotaDzinējs CAHA CAH
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
800.00 €MDV103795
Ar defektuDzinēja spilvens 8K0199381
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
5.00 €MDV18453










