
1 / 13
Audi A4 S4 B8 8K Degvielas atplūdes caurule 8K0201214K K1958
LietotaSKU: MDV25818
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8K0201214K |
| OEM kods | K1958 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 180 kW |
| Dzinēja kods | CDUC |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Degvielas atplūdes caurule
Līdzīgas preces
LietotaDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) 8K0919051
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV94914
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 4G0122293K
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV18445
LietotaDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) A2C53394853 8K0919050P
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV90563
LietotaDroseļvārsts G2V17PC121801
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808
LietotaCaurule (-es) / šļūtene (-es) 03L201360E L22612F1
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV29818
LietotaGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129604 K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27526










