
1 / 4
Audi A4 S4 B8 8K Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 4G0122293K
LietotaSKU: MDV18445
25.25 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 4G0122293K |
| Citi kodi | K1958 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 180 kW |
| Dzinēja kods | CDUC |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Līdzīgas preces
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 8K0145709H K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV26883
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 8K0145737R
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
5.00 €MDV18449
LietotaDroseļvārsts G2V17PC121801
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808
LietotaGaisa plūsmas mērītājs 03G906461C K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525
LietotaGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129604 K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27526
LietotaGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129618E 8K0121618D
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV21009











