
1 / 4
Audi A4 S4 B8 8K Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 4G0122293K
UsedSKU: MDV18445
25.25 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 4G0122293K |
| Other codes | K1958 |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2012 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 180 kW |
| Engine code | CDUC |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Intercooler hose/pipe
Similar items
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 8K0145709H K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV26883
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 8K0145737R
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
5.00 €MDV18449
UsedDroseļvārsts G2V17PC121801
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808
UsedGaisa plūsmas mērītājs 03G906461C K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525
UsedGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129604 K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27526
UsedGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129618E 8K0121618D
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV21009











