
1 / 13
Audi A4 S4 B8 8K Degvielas atplūdes caurule 8K0201214K K1958
UsedSKU: MDV25818
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8K0201214K |
| OEM code | K1958 |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2012 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 180 kW |
| Engine code | CDUC |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Fuel return line/hose
Similar items
UsedDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) 8K0919051
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV94914
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 4G0122293K
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV18445
UsedDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) A2C53394853 8K0919050P
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV90563
UsedDroseļvārsts G2V17PC121801
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808
UsedCaurule (-es) / šļūtene (-es) 03L201360E L22612F1
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV29818
UsedGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129604 K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27526










